Komerční
objekty

Pokud potřebujete peníze ihned a nemůžete čekat až se najde vážný zájemce, svěřte exkluzivně prodej nemovitosti nám a my vám vyplatíme část kupní ceny až do výše 500 000 Kč.

Fotky nedodány

Pronájem místnosti 
v kadeřnickém salonu

Brno řečkovice

10 000 Kč / měsíc
+ provize RK

Pronájem místnosti cca 19m2 v  dobře zavedeném luxusním kadeřnickém salonu. Prostor je vhodný na provozování prodlužování řas, tetování, poradny či jiné činnosti vhodně doplňující nabídku salonu. 
Ne masérské služby, modeláž nehtů,kosmetika a výživové poradenství, ty již v salonu jsou. Možnost rozšíření stávající klientely. 
Místnost je vybavena základním nábytkem  bez  kosmetického lůžka nebo křesla.  K dispozici recepce pro příjem objednávek, šatna, občerstvení, parkování. V ceně pronájmu  jsou již  zahrnuty  energie.

Prodej kanceláří

Brno

IBC Příkop

4 990 000 Kč

Prodej nebytové jednotky sestávající ze čtyř kanceláří, ve velmi atraktivním obchodně kancelářském centru IBC na ulici Příkop. 
Celková plocha kanceláří je 112 m2, včetně kuchyňky a toalety. Jednotlivé kanceláře mají užitnou plochu 17 m2, 35 m2, 28 m2, 18 m2 + předsíň s WC a kuchyňskou linkou. Ve všech kancelářích je klimatizace. Kanceláře mohou zůstat zařízené. Možnost dokoupení dvou garážových stání, za zvýhodněnou cenu. Kanceláře jsou na velmi prestižním místě. Nutno vidět.

Pronájem kanceláří

Brno

ulice Okružní

7 500 Kč / měsíc

Pronájem kanceláře s terasou a parkovacím stáním na ulici Okružní. Kancelář se nachází blízko MHD, parkovat lze i v bezprostřední blízkosti s více vozy. Kancelář má malou kuchyňku a sociální zázemí.

Pronájem kanceláří

Brno

ulice Špitálka

19 000 / měsíc
+ služby 9000 Kč

Vybavení: Datové rozvody + telefonní rozvody, elektronické zabezpečení s dálkovým dohledem, kamerový systém ve vstupu a dohled nad parkovištěm, pitná voda v kuchyňce.
Zařízení: nábytek, lednice, mikrovlnka, elektronická regulace topení. Klimatizace – 4 klimatizační jednotky, 2 parkovací místa na dvoře. Internet – optický kabel s možností maximální rychlosti 1Gb. Zabudovaný trezor. Vlastní měření energii (plynoměr, elektřina) . Elektronický systém řízení vytápění. Sociální zázemí společné s ostatními nájemci.

Pronájem 
komerčního prostoru

Brno

ulice Merhautova

19 000 / měsíc
+ služby

Pronájem zrekonstruovaného komerčního prostoru 
s garáží, parkovacím stáním a malou zahrádkou.Prostory jsou vhodné na kanceláře, kavárnu, ordinaci.


Celková plocha 118 m2. Bližší info v RK.

Pronájem 
komerčních prostor

Brno

20 000 / měsíc

Pronájem výrobních, kancelářských a skladových prostor s možností parkování až 10 aut. Příjezd kamiónu možný. Objekt se nachází v zamčeném areálu.

Jsou zde veškeré IS, pevná linka, internet, zabezpečovací zařízení. K objektu patří dvě garáže.Výrobní a skladová plocha 160 m2, 3x kancelář 70 m2, sociální zázemí včetně sprch. MHD 800 m od objektu

Pronájem
montované haly

Hustopeče u brna

30 000 / měsíc

Pronájem montované haly v Hustopečích u Brna.
Celková plocha 1200 m2.

Bližší info v RK.

Fotky nedodány

Pronájem

halového přístrešku

hustopeče u brna

10 000 Kč / měsíc

Pronájem halového přístřešku v Hustopečích u Brna.

Bližší info v RK.

Pronájem kanceláří

Brno Žabovřesky

ulice Mezníkova

19 000 / měsíc
+ inkaso

Nabízíme k pronájmu krásné kancelářské prostory ve velmi žádané lokalitě. Celý dům je po kompletní rekonstrukci. Celková plocha 96 m2.
Celkem 4 oddělené kanceláře + recepce. Součástí je kuchyňka, toaleta a koupelna. Výměra kanceláři je 16 m2, 16m2, 9m2, 19m2.
Prostory jsou vhodné i jako ordinace a po menších úpravách i jako kadeřnictví, kosmetika,masáže. Ulice Mezníkova je velmi vyhledávaná lokalita. Kousek od objektu je MHD a velký výběr restaurací, kde je možnost stravování. 

Pronájem
komerčního objektu

Brno

ulice Nováčkova

95 000 / měsíc

K pronájmu obchodní a skladové prostory s kancelářemi. Vše je propojeno. Prostor je rozdělen do dvou podlaží.  1NP: Odbytové a prodejní prostory  82 m2, sklady 420 m2. Šatny, zasedací místnost, serverovna a sociální zařízení 138m2. 2NP: Kanceláře 80m2 Meeting room a sklad 215m2. Všechny prostory vytápěny, kanceláře a odbyt klimatizovány. Pro 2 NP nákladní výtah o nosnosti 1000 Kg. 
Příjezd nákladními auty. Parkování ve dvoře. Prostor je vhodný jako obchod, internetový obchod, vzorkovna popř. výroba. Dostupnost z centra města 10 min. MHD před domem. Velmi dobré parkování nejméně pro 6 aut.